• Vranovská přehrada, Štítarský les 468
  • 603 752 077

Ubytování

Ubytování

Ubytování

Chatová osada Slunečnice

Chatová osada Slunečnice nabízí ubytování pro nenáročné v chatkách, srubech a pokojích v hlavní budově o celkové kapacitě 90 lůžek v atraktivní části Vranovské přehrady. Provoz je obvykle od června do září.

Ve všech typech ubytování jsou lůžkoviny s povlečením a elektřina. Přistýlky nelze zajistit. Sociální zařízení (sprchy a WC) jsou společné v samostatné budově v areálu.

Parkování je za poplatek, v blízkosti chatek, v případě pokojů před budovou. Pobyty jsou týdenní, nástup v sobotu v rozmezí 14.00-21.00 hod., ukončení následující sobotu do 10.00 hodin.

Po dohodě lze objednat i kratší pobyt (minimálně 2 noci). V květnu, červnu a září poskytujeme individuální slevy pro školní výlety, či jiné větší skupiny (školení, oslavy, srazy).

Chatky Babeta

4-lůžkové chatky
Chatky prošly v roce 2016 rekonstrukcí, jsou v interiéru mimořádně hezké a útulné, mají dřevěné obložení, novou elektřinu a podlahu, nové postele, matrace a lůžkoviny. Jsou podkrovní, v patře jsou 2 postele, v přízemí také 2 postele, lůžkoviny s povlečením, skříň, noční stolek, police, lednice, venkovní teráska s osvětlením, stolkem a židlemi.

Rezervovat

Sruby

7-lůžkové sruby
Sruby jsou podkrovní, v patře 5 postelí a komoda, 2 postele v přízemí, lůžkoviny s povlečením, stůl, rohová lavice, židle, skříň, komoda, lednice, venkovní teráska s osvětlením a posezením

Rezervovat

Pokoje v hlavní budově

2 až 3-lůžkové pokoje
Postele s lůžkovinami a povlečením, skříň, komody, stůl, židle. Na chodbě společná lednice a umyvadlo s teplou vodou, před vchodem do chodby je zastřešená terasa s posezením

Rezervovat